Yer Çekimine Meydan Okuyan Ayakkabı: 20:16 Moonwalker | Burak Karataşoğlu
Teknoloji

Yer Çekimine Meydan Okuyan Ayakkabı: 20:16 Moonwalker

moonwalker_shoes

Yer Çekimine Meydan Okuyan Ayakkabı: 20:16 Moonwalker

Bugün yine sizlerle çok ilginç bir ürünü tanıtacağım. ABD’li 10 ekip üyesi tarafından tasarlanan ve büyük bir kampanya desteği alan 20:16 Moonwalker ayakkabılarını sizler için inceledim.

20:16 Moonwalker, bugüne kadar gördüğümüz ayakkabılardan çok farklı çünkü yer çekimine meydan okuyor. 20:16 Moonwalker ile yürüyüş yapmak insanlara ayda yürüyor hissi veriyor. Çift tabanlı 20:16 Moonwalker tabanında bulunan N45 mıknatısları ile itici bir kuvvete sahip oluyor. Mıknatısların kuzey kutupları her katmanda stratejik olarak yerleştirilmiş. Yerleştirilen bu mıknatıslar sayesinde her adımınız size ayda yürüyor hissi verecek.

Moonwalker-shoes

20:16 Moonwalker üreticileri; “yeni bir bebek yürümeyi öğrendiğinde nasıl bir heyecana kapılıyorsa siz de o heyecana kapılacaksınız” diyor.

20:16 Moonwalker ayakkabıları yumuşak bir tabana ve nefes alabilen deri kaplamaya sahip. Kaymaz dil özelliği ile rahat bir kullanış sunuyor. Kadınlar için 36 numaradan 40 numaraya kadar üretilen 20:16 Moonwalker‘lar erkekler için 41 numaradan 46 numaraya kadar üretildi. Yer çekimine meydan okuyan ayakkabı olarak tanımlanan 20:16 Moonwalker ayakkabılarının fiyatı 150$ . 20:16 Moonwalker ayakkabılarını gelin bir de videoda inceleyelim.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

1 Yorum

Yorum Yap