Windows Phone'a Snapchat Uygulaması | Burak Karataşoğlu
Mobil Uygulamalar

Windows Phone’a Snapchat Uygulaması

snapchat-windows-phone-uygulama

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya kanallarından olan Snapchat’te yeni bir gelişme yaşandı. iOS ve Android kullanıcılarının vazgeçilmez uygulaması Snapchat, Windows Phone kullanıcılarının yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Peki, Snapchat Windows Phone’a ne zaman gelecek?

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Snapchat, Windows Phone için uygulama çıkartmaya hazırlanıyor. Windows Phone kullanıcılarının telefonlarında görmeyi ısrarla istedikleri Snapchat uygulaması için müjdeli haber İspanya Microsoft Lumia‘dan geldi.

Bir Windows Phone kullanıcısının sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden yönelttiği soruya cevap İspanya Microsoft Lumia hesabından geldi. İspanya Microsoft Lumia çalışanlarından biri:

Snapchat uygulaması Windows kullanıcılarıyla birlikte olacak. Uygulamayı Windwos’a olabildiğinde yakın zamanda getirmek için çalışmaları sürdürüyoruz.” yazılı twiti ile Windows Phone kullanıcılarını bir hayli heyecanlandırdı.

snapchat-windows-phone

Bu açıklamadan, birçok teknoloji uzmanı, Snapchat‘in yakın zamanda Windows Phone 10 kullanıcılarıyla buluşacağı varsayımında bulundu. Unutulmamalı ki bu twiti yalnızca bir çalışan attı. Kesin gözüyle bakılmasa da bu kadar geniş kitlelere ulaşmış bir uygulamanın Windows Phone‘a gelmesi an meselesi diyebiliriz. Windows Phone kullanıcılarını umarız daha fazla bekletmezler.

 

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap