Twitter ve Facebook'a Giriş İçin En İyi VPN | Burak Karataşoğlu
Mobil Uygulamalar

Twitter ve Facebook’a Giriş İçin En İyi VPN

2016nin-en-iyi-ucretsiz-vpn-programlari-18c_640x360

Twitter ve Facebook’a nasıl girebilirim?, Twitter ve Facebook çok yavaş diyenler için VPN uygulamalarını sizler için derledik.

İnternet sansürlerinin gereğinden fazla olduğu bir ülkede yaşadığımız doğru. Bu durum biz internet kullanıcılarını bir hayli zor durumda bırakıyor. Kimi zaman sosyal paylaşım sitelerine dahi giremez hale geliyoruz. Bu sorunun bir çözümü yok mu? Elbette bir çözümü var. Çözüm VPN uygulamaları.

Son günlerde twitter ve facebook gibi dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerine bile girişlerin sınırlandığını görüyoruz. İnternet kullanıcılarının, zamanalarının büyük bir kısmını sosyal medya üzerinde geçirdiğini düşünürsek bu durum kötü bir hal alıyor.

Şimdi sizlere Twitter , Facebook vb engellenmiş veya kısıtlanmış sitelere girebileceğiniz en iyi VPN uygulamalarını paylaşacağım.

En İyi VPN Uygulamaları Hangileri?

vpn-2016

VPN Unlimited – Hotspot Security

Hem internet hızınızı etkilemez hem de güvenli bir gezinti yapabilirsiniz.

zenmate
ZenMate

Telefonlarınız için hem hızlı hem de güvenlikli olan bu uygulamayı Bulgaristan lokasyonlu kullanmanızı tavsiye ederim.

5-1422213411
Hideninja VPN,

Bu uygulamanın en iyi yanı güzel bir arayüze sahip olması aynı zaman da hızlı bir erişim sağlamakta.

Facebook, twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine giremeyenler için kullanılabilecek en iyi android ve iOS VPN’ler olarak bunları sıralayabiliriz.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap