Teknoloji ve Oyun Haberleri
Tanıtım

Teknoloji ve Oyun Haberleri

13700096_574164606101422_9212233025807737567_n

Teknolojiden anlık haberdar olmak isteyenler ve teknoloji rehberiyle yeni bir site sizlerle.

Teknolojiyi yakından takip edenler, her gün birbirinden farklı teknoloji sitesini gezmekte. Bu siteler üzerinden haber, rehber ve incelemelere ulaşmakta. Dabuluve.com adlı teknoloji sitesi sizlere bu imkanı en iyi şekilde sunan sitelerden birisi. Dabuluve.com, özgün ve güncel içeriği ile kullanıcılara hizmet vermekte. Bir çok kategoriyi içerisinde bulunduran Dabuluve.com; oyun haberleri, teknoloji haberleri, sosyal medya, bilim, mobil uygulama haberleri gibi bir çok alanda hizmet veriyor.

Teknolojiyi yakından takip eden yazar ekibi ile teknoloji haberlerine anında ulaşmanızı sağlıyor. Yeni çıkan ürünler hakkında bilgiler veren site aynı zamanda karşılaştığınız teknolojik problemlere de çözüm arıyor. Rehber kategorisi ile kullanıcı problemlerine çözüm üreten Dabuluve.com, hızla büyümeye devam ediyor. Güncel oyun haberleri ve oyun videoları ile oyun severleri de düşünen Dabuluve.com, konsol oyunları hakkında birçok bilgiyi bünyesinde barındırıyor.

Bilim kategorisi ile ilginç bilgilerin de yer aldığı sitede, bilgiye doyacaksınız diyebiliriz. Site kullanışlı tasarımı ve ilgi çeken haberleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Temmuz 2016’da kurulan Dabuluve.com, gelişmekte olan bir teknoloji sitesi. Popüler kültür, manga ve anime gibi kategoriler ise Dabuluve.com’u diğer teknoloji sitelerinden ayıran özelliklerden birisi.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap