Sanalkartlar.com Astropay Türkiye Resmi Satış Bayisi
Tanıtım

Sanalkartlar.com Astropay Türkiye Resmi Satış Bayisi

image

Sanalkartlar.com Astropay Türkiye Resmi Satış Bayisi
İnternetin hayatımızın içine bu kadar çok girmesi ile birlikte alışveriş alışkanlıklarımız da değişti. Artık pek çoğumuz alacağımız ürünleri internet üzerinden almayı tercih ediyoruz. Hem ürün çeşitliliğinin fazla olması, hem de kısa süreler içinde çok fazla ürünün görülebilmesi internet üzerinden alışveriş yapmayı cazip hale getirmektedir. Aynı zamanda satın aldığımız ürünlerin istediğimiz adrese gelmesi de online alışverişin avantajlarından bir tanesidir. Ayrıca internet üzerinden alışveriş yapmanın yanı sıra artık ödemelerimizin çoğunu da internet üzerinden gerçekleştiriyoruz. Ancak pek çok kişi internet üzerinden ödemelerini gerçekleştirirken ya da alışveriş yaparken tedirginlik yaşayabiliyor. Çünkü ödemeler ve alışveriş esnasında kişisel bilgilerin yer aldığı kredi kartı bilgileri direk yazılıyor. Bu da son zamanlarda çok sık yaşanan dolandırıcılık olaylarına zemin hazırlıyor.
İnsanlar da bu rahatsız edici durumdan korunabilmek, kendilerini güvende hissetmek ve aynı zamanda da rahat rahat alışveriş yapabilmek için Paykasa kart gibi sanal kartları kullanmaya başlamışlardır. İnternet üzerinden yapılan alışverişler ve ödemeler esnasında sanal kartların kullanılması güvenlik konusunda etkili bir sonuç elde etmenizi sağlar. Biz de www.sanalkartlar.com ön ödemeli kart sistemleri firması olarak sizlere kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak olan sanal kartların satışını gerçekleştiriyoruz. Firma olarak amacımız siz değerli müşterilerimizin güvenilir bir şekilde ödemelerini ve alışverişlerini yapmalarını sağlamaktır.
Dilediğiniz Sanal Kartı Firmamızdan Kolayca Temin Edebilirsiniz
İnternet üzerinden yapacağınız alışverişlerde size kolaylık sağlayan ve size güvenli alışveriş imkanı sunan Paykwik kart gibi sanal kartların hepsinin firmamızda satışı yapılmaktadır. Dilediğiniz sanal kartı almak için şu koşulları yerine getirmelisiniz:
✓ Firmamızın internet sitesinde yer alan canlı destek hattı üzerinden ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçerek sanal kart alma talebinde bulunabilirsiniz.
✓ Canlı destek hattının haricinde direk internet sitemiz üzerinden Astropay kart al seçeneğini tıklayarak da sanal kart alma talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.
✓ Sanal kartınızı satın almak için bir kart limiti de belirlemeniz gerekmektedir. Firmamızda 10, 20, 50, 100, 150 ve 250 Euro’luk ya da Dolarlık sanal kart limitleri bulunmaktadır. Satın alacağınız ürünün fiyatına ya da ödeme miktarınıza bağlı olarak sanal kartınızın limitini belirleyebilirsiniz.
✓ Belirlemiş olduğunuz sanal kart limitinin ardından sanal kart ücretini firmamızın hesap numarasına yatırarak dakikalar içinde sanal kart kodunuza sahip olabilirsiniz. Ücreti yatırmanızın ardından size 16 haneli bir sanal kart kodu ve kart bilgileri verilir. Siz de alışverişleriniz ve ödemeleriniz esnasında bu kart bilgileri ve kart kodu ile güvenilir bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sanal Kartlara Güvenebilir Misiniz?
Sanal kartların her biri size online alışveriş dünyası içinde güvenilir bir alışveriş yapma imkanı sunar. Cashixir kart da diğer bütün sanal kartlar gibi ön ödeme yaparak satın alınan bir online ödeme yöntemidir. Bu sanal kartın neredeyse her firma ile anlaşması olduğu için kullanım alanı çok yaygındır. Siz de bu sanal kartta alırsanız hemen hemen hiçbir siteye kredi kartınızda yer alan kişisel bilgilerinizi vermek zorunda kalmazsınız. Yani, bu kart da dahil olmak üzere Otopay kart gibi bütün sanal kartlara güvenebilirsiniz. Tabi ki burada önemli olan bir başka nokta da sanal kartları aldığınız yerin güvenilir olup olmadığıdır. Çünkü özellikle de son zamanlarda dolandırıcılık ve sahtecilik olayları çok fazla artmış durumdadır. Dolandırıcılar sanal kartların da sahtelerini yaptıkları için kartları satın aldığınız firmaya çok dikkat etmelisiniz. Biz de firma olarak sanal kart satışlarımızı karşılıklı güven çerçevesi içinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap