Philips Televizyonlarınız İçin En Doğru Tercih
Tanıtım

Philips Televizyonlarınız İçin En Doğru Tercih

philips

Philips markası için hizmet veren bir firmayız ve televizyonlarınız ile yakından ilgileniyoruz. Özel Philips TV Servis adresi olarak güçlü bir ekip ile hareket ediyor ve aynı gün servis hizmeti ayrıcalığı ile sorunlarınıza hızlı bir şekilde yanıt oluşturuyoruz. Televizyonlarınızda meydana gelen her türlü sorun için tek yapmanız gereken iletişim kanallarımız üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır. Bu konuda sıkıntı yaşamaz ve zaman kaybetmezsiniz çünkü aktif bir şekilde hizmet veren canlı destek ekibimiz var ve bu ekibin yanı sıra www.philipsservisi.net adresinden online olarak da iletişim kurmanıza yardımcı oluyoruz. Philips marka televizyonlarınız ile ilgili soru ve sorunlarınız için biz buradayız ve kapılarımız her daim sizlere açık!

Servis sektöründe hızlı olmak gerekiyor ve bu hızı sağlamak adına personel sayımız ile birlikte donanımlı araç sayımızı da belli oranda arttırmaya özen gösteriyoruz. Kaliteye verilen değer, müşterilerimize verilen değer ile birleşince ortaya harika bir iş çıkıyor. Aynı gün servis hizmeti sunan firmamız, çok sayıda donanımlı araca sahip ve bu araçların bakımlarını da düzenli olarak yapıyoruz. Her yıl araçlarımızı yenilemeye çalışıyor ve teknolojinin bizlere sunduğu nimetleri de en iyi şekilde değerlendiriyoruz.

Çağrı merkezi çalışanlarımız sorularınıza hızlı bir şekilde yanıt veriyor ve daha da önemlisi merak ettiğiniz her konuyu kısa sürede açığa kavuşturuyor. Biz bunun için güçlü ve deneyim sahibi bir ekip oluşturduk ve bu ekip sayesinde insanlar meraklarını giderebiliyor ve firmamızı da daha yakından tanıma fırsatına sahip oluyor. Detaylar için sizler de iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz çok sayıda soruyu bu özel isimlere iletebilirsiniz. Kapılarımız hafta sonu da olsa açıktır.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap