Kadınların Sevmediği Erkek Hareketleri
Tanıtım

Kadınların Sevmediği Erkek Hareketleri

kotu-gecen-bulusmadan-nasil-kacarsiniz

Kadınlar ve erkekler birbirlerinden oldukça farklı iki cinstir. Bir erkeğe normal gelen bir davranış bir kadın tarafından oldukça itici bulunabilir. Aynı olaya bir kadının tepkisi ile bir erkeğin tepkisi bambaşka olabilir. Kadınlar daha çok duyguları ile hareket eden ve ince ayrıntılara önem veren bir yapıya sahipken erkeler daha düz ve mantık çerçevesinde hareket ederler. Konu kadın erkek ilişkileri olduğunda da bu ayrım oldukça önemlidir. Kadınların hassas varlıklar olduğunu düşünerek erkekler bazı davranış biçimlerine dikkat etmeli en azından kadınların yanında daha hassas olmalıdır. Aksi halde bir kadın tarafından oldukça itici bulunabilirler.  Peki nedir bu hareketler?

Kötü Giden İlişkinizi Düzeltmenin Yolları

Küfürler Eşliğinde Maç Seyretmeleri

Erkekler futbola ilgi duyarlar tuttukları takıma ise ayrı bir aşk ile bağlıdırlar. Evde ya da dışarıda fark etmez zaman zaman maç izlerken kendilerini kaptırıp takımlara küfür ederek ya da fazla sinirlenerek maç izlerler. Bu davranışları erkekleri kadınların gözünde oldukça sevimsiz yapar. Aşk ve ilişkiler söz konusu olduğunda futbol ile ilişkileri arasında bir denge kuramayan erkekler de oldukça sevimsiz görünür. Her seferinde tuttuğu takımın maçı olduğu için planları iptal eden bir adam hayatının tek odak noktasını bu yaptığı için ilişkisinde yıpranmaya neden olacaktır.

İlişkinizi Daha Mutlu Hale Getirecekler Öneriler

Kompleksli ve Kıskanç Olmaları

Bir erkeğin seni seviyorum adı altında sevgilisini ya da eşini sürekli kısıtlaması oldukça itici bir davranıştır. Kıskanmanın bir dozu vardır ve bu doz kadının giyimine ve arkadaşlarına müdahale noktasına geldiği zaman aşılmış olur. Hayatındaki kadının da bir sosyal çevresi olabileceğini unutmayan bir erkek ve partnerinin giydiklerine müdahale etmeyen erkek her zaman özgüveni de yüksek olan erkektir.

Uzak Mesafe İlişkisinde Dikkat Edilecek Hususlar

Dinlememeleri

Kadınların hemen hepsinin en çok dert yakındığı nokta budur. Kendisi bir şeyler anlatırken ilgisiz görünen ya da o esnada çok alakasız başka bir konu açan erkek kadar iticisi yoktur. Bu her şeyden önce ilişkiler açısından saygıyı yüksek tutar ve bir ilişkide saygı en önemli şeydir. Bu nedenle eşini dinleyen erkek ona verdiği önemi ve onun birey olduğunu kabul ettiğini göstermektedir.

Bu yazı; Kadindir.com sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap