iPhone'da Rehberi İşaretleyip Silme | Burak Karataşoğlu
Mobil Uygulamalar

iPhone’da Rehberi İşaretleyip Silme

deletecontacts-iphone

iPhone Rehberdekiler Toplu Olarak Nasıl Silinir? iPhone’da Rehberde Çift İsimliler Nasıl Temizlenir? iPhone Rehberi Kolay Silme. iPhone rehberdeki fazla numaraları işaretleyip silme.

Birçok iphone kullanıcısının sorunu rehberindeki kişilerini işaretleyip silememesi. Numaraları teker teker silmekten bıkan iPhone kullanıcıları için kolay bir yöntemi bugün sizlerle paylaşacağım. Bildiğimiz gibi rehberdeki kişileri android cihazşarda olduğu gibi işaretleyerek toplu şekilde silemiyoruz. Teker teker uğraşmak da bir hayli zaman almakta. Rehberlerimizdeki çift isimlerden bıkmış durumdayız. Kimi isimlerde numara var kimi isimlerde numara yok. Bugün sizlerle paylaşacağım uygulama ile tek dokunuşla telefon rehberinizi temizleyebilir dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.

Öncelikle yapmanız gereken AppStore’a Delete Contact yazıyorsunuz. Alttaki icon karşınıza çıkacaktır.

iphone-rehber-silme

Uygulamayı indirdikten sonra sıra geldi rehberi toplu olarak silmeye.Rehber-silme-iphone

No name” butonuna dokunarak rehberinizde ismi olup da numarası olmayan kullanıcıları silebilirsiniz. Aynı şekilde “No mail” ve “No Address” butonlarıyla da maili veya adresi olmayan rehberinizdeki kayıtlı kişileri toplu bir şekilde silebilirsiniz. İşaretlediklerini toplu bir şekilde silmek istersen de phone bölümüne girerek teker teker işaretledikten sonra delete tuşuna dokunabilirsin.

 

 

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap