iPhone'a Ücretsiz Video İndirme | Burak Karataşoğlu
Mobil Uygulamalar

iPhone’a Ücretsiz Video İndirme

iPhone-film-indirme

iPhone’a video nasıl indirilir? iPhone film nasıl indirilir? iPhone ücretsiz video indirme nasıl yapılır? iPhone video indirme programı nasıl kullanılır?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere iOS işletim sistemli cihazlara ücretsiz video indirmeyi anlatacağım. Bir çok iPhone kullanıcısı, Jailbreak olmadan nasıl video indireceğini bilmiyor. Şimdi iPhone’a video ve film indirme programı nasıl kullanılır sizler için anlatacağım.

Öncelikle AppStore’a giriyoruz ve Turbodl yazıyoruz. Turbodl uygulamasını cihazımıza kurduktan sonra uygulamayı açıyoruz.

Browser butonuna bastığımızda karşımıza alttaki gibi bir ekran gelecek

iPhone-video-indirme

 

Karşımıza gelen Google sayfasından istediğimiz videoyu arıyoruz. Bulduğumuz videonun üzerine dokunduğumuzda karşımıza bu ekran gelecek;

iPhone-video-download

Şimdi yapmamız gereken kaydet butonuna basmak. Kaydet butonuna bastıktan sonra video inmeye başlayacak inen videoyu uygulamanın sol üst köşesindeki 3 çizgiye tıkladıktan sonra İndirilenler bölümünde görebilirsiniz.

turbo-downloader-iphone

Videonuzu artık gönül rahatlığıyla tekrar tekrar izleyebilirsiniz iyi seyirler.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

5 Yorum

Yorum Yap