iPhone Pil Takviyesi! | Burak Karataşoğlu
Teknoloji

iPhone Pil Takviyesi!

fat-battery

Birçok iPhone kullanıcısı pil ömrünün yetersizliğinden şikayetçi. Gün içerisine birçok kez iPhone’unu şarj edenleri bile biliyoruz. Bu duruma yeni bir çözüm geldi.

Amerikalı Justin Leader, iPhone’ların pil ömrünü uzatacak bir yeniliğe imza attı. Fat Battery adını verdiği pil takviye sistemiyle piyasaya giriş yaptı. İlk olarak iPhone 6S odaklı çalışan Leader, geliştirdiği Fat Battery ile iPhone’ların pil ömrünü 4 katına çıkardı.

Fat Battery‘i diğerlerinden farklı kılan ise şu; Fat Battery, Powerbank kılıflardan farklı olarak cihazın dışından değil içinden etki ediyor.

iphone-fat-battery-2

Fat Battery ekibi tarafından cihazınızın arka kasası sökülüyor ve yerine daha büyük bir kasa takılıyor. Yeni takılan kasa cihazınızın orijinalliğini bozuyor. Daha kaba bir görünümde kullanmak zorunda kalıyorsunuz. iPhone 6S‘nin ağırlığı ise 134 gramken 238 grama ulaşıyor. Görüntünün değişmesine rağmen Amerika’da vatandaşların büyük ilgisini çekiyor. Görüntü önemli değil bana pil ömrü lazım, şarjım çabuk bitiyor diyenler için harika bir çözüm olduğu kesin.

Fat Battery fiyatı 300 dolar civarında. Fat Battery tanıtım videosunu sizler için paylaşıyorum.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap