iPhone Hafızasını Arttıran Kılıf | Burak Karataşoğlu
Teknoloji

iPhone Hafızasını Arttıran Kılıf

sandisk-ixpand-memory-case

iPhone kullanıcılarına müjde Sandisk’ten geldi. Sandisk, yeni geliştirdiği iXpand Memory Case ile hafıza sorunu yaşayan iPhone kullanıcılarını sevindirdi.

Birçok iPhone kullanıcısı, cihazlarda microSD desteğinin olmamasından şikayetçiydi. Bugüne kadar lightning girişli USB bellekler sayesinde kendilerine hafıza edinmeye çalışan iPhone kullanıcıları iXpand Memory Case ile yeni bir döneme hazırlanıyor.

Sandisk, mobil alanda yapmış olduğu çalışmalara bir yenisini daha ekledi ve iPhone hafızasını 128 GB‘a kadar çıkartan bir kılıf üretti.

iXpand Memory Case Özellikleri

Sandisk‘in yapmış olduğu tanıtımda iXpand Memory Case‘nin, telefona hafızasını arttırmasının yanında cihazı darbelere karşı koruyacağını da duyurdu. Yani iPhone kullanıcıları bu sayede cihazlarını hem koruyabilecekler hem de iPhone hafızasını arttırabilecekler.

Sandisk ayrıca iXpand Memory Case‘yi kullanıcılarına 4 farklı renk seçeneği ile sunuyor. Kırmızı, mavi, gri ve göl mavisi renklerinden birini seçebilirsiniz.

sandisk-ixpand-memory-case-renk

iXpand Memory Case Fiyatı Ne Kadar? Nereden Alabilirim?

Sandisk, iXpand Memory Case‘yi üç farklı kapasite seçeneği ile kullanıcılarına sunuyor: 32 GB , 64 GB ve 128 GB’lik versiyonları mevcut.

Gelelim iXpend Memory Case’nin fiyatlarına;

32 GB: 59.99$

64 GB: 99.99$

128 GB: 129.99$

Türkiye’ye henüz giriş yapmayan iXpand Memory Case‘yi Amazon üzerinden satın alabilirsiniz. Türkiye’de satışa sunulacağı tarih ise henüz açıklanmadı.

Sandisk, iXpend Memory Case ile birlikte satın alınabilecek bir aksesuar daha geliştirdi. Bu aksesuarı satın alan kullanıcılar iPhone hafızasıyla birlikte bataryasını da arttırabilecekler.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

1 Yorum

Yorum Yap