Günlük Yaşamınızdaki Stresten İsveç Masajı ile Kurtulun
Tanıtım

Günlük Yaşamınızdaki Stresten İsveç Masajı ile Kurtulun

aromaterapi-masajinin-uygulanisi-768x432

Günlük hayattaki sorumluluklarımız artmaya devam ettikçe daha çok stres altında kalıyor ve haliyle daha gergin bir hale geliyoruz. Bursamasajsalonu.net vermiş olduğu birbirinden farklı masaj çeşitleri hizmeti ile bu stresten kurtulmak için oldukça etkili çözümler sunuyor. Son dönemlerde oldukça yoğun talep gören İsveç masajı da bunlardan biri.

Küba Masajı

İsveç masajı nedir?

İlk olarak 1830’lu yıllarda yapılmaya başlayan İsveç masajı günümüzde Bursa masaj salonu çalışanları tarafından büyük bir özveri ile uygulanmaya devam ediyor. Bu masaj türü kasların üzerindeki deriye kaygan vuruşlar yapılarak uygulanır ve zihinsel, fiziksel sağlığı düzenlemek içinde birebir yöntemlerden biridir. Genellikle klasik masaj olarak da adlandırılan bu masaj ile insanlar kendilerini canlanmış ve zinde hissederler. Masajdaki asıl amaç dinlenme ve gevşemeyi sağlamaktır. Masaj eller, ön kol ve dirsekler kullanılarak uygulanır.

İsveç Masajı

İsveç masajının faydaları nelerdir?

En rahatlatıcı masaj için uygun ortamı sağlayan Bursa masaj salonları, İsveç masajı konusunda da alanında eğitimli personeli ile müşterilerine memnun kalma garantisi vererek hizmet veriyorlar. Dünya çapında da oldukça popüler olan bu masaj türünün pek çok faydası var, bunlardan birkaç tanesini sıralamak gerekirse;

  1. Masaj için en önemli noktalardan biri olan rahat ortamdır, İsveç masajı da rahat ve keyifli ortamlarda yapıldığı için kasların gevşemesini sağladığı kişiye ruhsal olarak da mutluluk sağlar.
  2. Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenler
  3. Tüm vücuda uygulandığı için kan dolaşımını arttırır
  4. Kan dolaşımının artması ile hücreler yenilenir ve kendinizi daha canlı hissedersiniz

THAİ MASAJI

İsveç masajı nasıl yapılır?

Bursa masaj salonunun eğitimli çalışanları tarafından uygulanan masajda, kişi yüzüstü yatırılır, masajda genellikle aromaterapi losyonlar, kayganlaştırıcı kremler, kokusuz yağlar ya da tercih edilen özel bitki özleri kullanılarak uygulanır. Masaj esnasında bu yağların kullanılabileceği gibi herhangi bir kayganlaştırıcı ürün kullanılmadan da uygulanması mümkündür. 30 ila 60 dakika arası süren bu masajda sıvazlama, yoğurma, friksiyon, darbeleme ve vibrasyon yöntemleri kullanılır. Masaj için çok önemli olan bu tekniklerin uzman kişiler tarafından uygulanıyor olması masaj sonrasında kişilerin kendisini mükemmel hissetmesini sağlıyor. Site üzerinden yetkili kişilerle irtibata geçebilir ve kısa sürede strese bağlı sıkıntılarınızdan kurtulmak için randevu alabilirsiniz.

Bu yazı; Bursamasajsalonu.net sitesinde yer alan bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap