Fotoğraf Basabilen Telefon Kılıfı Prynt | Burak Karataşoğlu
Teknoloji

Fotoğraf Basabilen Telefon Kılıfı Prynt

prynt

Telefon kılıfları yalnızca telefonumuzu korumakla kalmıyor aynı zamanda çektiğiniz fotoğrafları basıp anında çıkartmanızı sağlıyor.

Evet yanlış duymadınız Prynt adlı firma yeni çıkardığı telefon kılıflarıyla fotoğraflarınızı 50 saniye içerisinde basarak sizlere veriyor. Prynt telefon kılıfları bir Fransız firması tarafından 2015 yılında geliştirildi. Bu yıl piyasaya sürülen Prynt telefon kılıflarının fiyatı, resmi internet sitesinde 149$ olarak müşterilerinin karşısına çıktı. Fotoğraf basabilen Prynt telefon kılıfları, akıllı telefon kullanıcıları ve iphone kullanıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.

Android ve iOS uyumlu olan Prynt telefon kılıfları şimdilik; iPhone 6s, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, Samsung Galaxy S5 ve Samsung Galaxy S4 için üretildi. Prynt telefon kılıfıları içerisinde 30 adet fotoğraf kağıdı barındırabiliyor. Çektiğiniz fotoğrafları polaroid telefon kılıflarıyla 50 saniyede çıkarabileceğiz.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

1 Yorum

Yorum Yap