Döşemelik kumaşların Türkiye'deki en büyük üreticisi – Sinay
Tanıtım

Döşemelik kumaşların Türkiye’deki en büyük üreticisi – Sinay

atlantis-7738-25

20 yıldan fazladır döşemelik kumaş sektöründe hizmet vermekte olan BSY MOBİLYA TEKSTİL SAN. firmamız Türkiye’nin en büyük üreticilerinden biri olarak online satış ile müşterilerine daha kolay hizmet vermeye çalışmaktadır. Bursa İnegöl’de yer alan üretim ve merkez mağazamızın yanı sıra İstanbul’da hizmet veren şubemiz ile tüm Türkiye’ye dayanıklı döşemelik kumaş satışı yapmaktayız.

Döşemelik Kumaş Modelleri

Firmamızda satışınız yaptığımız modeller arasında avangart, kadife, süet- nubuk, keten, dijital baskı, modern ve tay tüyü kumaşlar bulunmaktadır. Her mobilya tarzına ve dekorasyon modeline uygun olarak ürettiğimiz modeller ile aradığınız kumaşı firmamızda bulamamanız mümkün değildir.

döşemelik kumaş

Döşemelik Kumaş Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Döşemelik kumaşlar belirli yıpranma süresine sahiptir. Bu süreler sürtünme katsayısı denilen oranlar ile belirlenir. Daha dayanıklı döşemelik kumaş almak istiyorsanız sürtünme katsayısı yüksek kumaşları tercih etmelisiniz. Ayrıca kumaşın sağlamlığı ve yıkanabilirliği de önemli bir faktördür. Kullanacağınız oda daha günlük kullanıma yönelik ise dayanıklı kumaşları tercih edebilirsiniz.

avangart döşemelik kumaş

Ancak salon tipi odalarda avangart döşemelik kumaş alternatiflerini değerlendirmeniz daha şık bir oda oluşturmanızı sağlayacaktır.
Seçtiğiniz kumaşın mobilyanız ile uyumu da önemlidir. Her kumaş her iskelet tipinde aynı görüntüyü ve estetiği vermez. Bu nedenle döşemelik kumaş seçerken kaplatmak istediğiniz mobilyanın bir resmini de yanınızda bulundurmanız gerekir. Bu sayede yetkililerimiz size daha kolay yardımcı olacaktır.
Odanızın ışık durumu veya sizin odadaki aydınlık tercihine göre kumaş seçimi önemlidir. Eğer odanız az ışık alıyorsa kumaşlarınızı açık renk seçmeniz ortamı ferahlatacaktır.

dayanıklı döşemelik kumaş
Pamuk, keten, ipek türü kumaşlar daha kaliteli olsalar bile ışığa ve yıpranmaya karşı daha az dayanıklıdırlar. Bu nedenle dayanıklı döşemelik kumaş almak istiyorsanız bunları listenizden elemelisiniz.
Kolay temizlenebilen leke geçirmez kumaşlar sizi birçok zahmetten kurtaracaktır. Özellikle sık dokuma olan veya teflon apresi ile su iticiliği kazanmış kumaşlar bu açıdan daha kullanışlı olacaktır. Ayrıca koltuklarınızda temizleme yaparken kaynatılmış su kullanmanız gerekir. Sudaki klor kaynayan suyun buharı ile havaya karışır bu sayede koltuklarınıza zarar veremez.
Sinay.com.tr adresimizden alabileceğiniz döşemelik kumaşlar garantilidir.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap