Buz Devri 5 Fragmanı ve Konusu | Burak Karataşoğlu
Sinema

Buz Devri 5 Fragmanı ve Konusu

Ice-Age-Collision-Course

İlk dört serisi ile büyük beğeni toplayan ve geniş bir seyirci kitlesine ulaşan Buz Devri yeni filmi ile sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Buz Devri serisinin yeni filmi Buz Devri (Ice Age) 5 : Büyük Çarpışma ile 15 Temmuz 2016’da beyaz perdede izleyicilerle buluşacak. Ice Age: Collision Course yani Buz Devri: Büyük Çarpışma yapımcıları bu sene vizyona girecek olan filmin haberini bir kaç hafta önce vermişlerdi. Ice Age: Collision Course yapımcıları bu haberden kısa süre sonra filmin konsunu anlatan türkçe dublajlı fragmanını yayınladı.

Ice Age: Collision Course’un konusu ise oldukçe dikkat çekici. Karakterimiz Scrat‘ın seri boyunca peşini bırakmadığı palamut yüzünden başına gelenler konu alınıyor.  Olayı ilginç yapan şey ise bu olayın yansıması Dünya ile sınırlı kalmıyor, bu yansıma evreni de etkisi altına alıyor. Filmin bir diğer karakteri Sid ve arkadaşları da bu durumdan nasiplerini alıyorlar. Bakalım filmin yeni serisinde Sid ve arkadaşları bu durumla nasıl baş edecekler.

Filmin seslendirmelerini her zaman olduğu gibi Hakan Vanlı ve Haluk Bilginer gerçekleştirecek.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap