Brunch Plus Fuar Catering Etkinlikleri
Tanıtım

Brunch Plus Fuar Catering Etkinlikleri

urun-gorselleri44

8 Kasım Salı günü İstanbul’da düzenlenen ambalaj fuarına Brunch Plus damgasını vurdu. ASD ve TÜYAP iş birliği ile düzenlenen ambalaj fuarı büyük ilgi gördü. Her yıl gerçekleşerek ambalaj üreticileri ile müşterileri doğrudan bir araya getirmeyi planlayan fuara bu yıl 45 ülkeden 750 firma ve 25bin kişi katıldı, organizasyon hizmetlerini bu yıl Brunch Plus catering firmasının üstlendiği bu fuarda firmanın sunduğu harika menüler ve konseptler ile ziyaretçilerine güzel sunumlar yaparak eşsiz bir yiyecek ve içecek organizasyonu düzenlendi. Gerek Türkiye’de gerekse de yurt dışında ülkemizi bir çok catering fuar organizasyonunda temsil eden Brunch Plus son yıllarda gösterdiği başarılar ve katıldığı etkinlikler ile adından sıklıkla söz ettiriyor.

2008 Yılında Hakan Görgü tarafından kurulan, ağırlıklı olarak kurumsal firmalara catering hizmetleri sunan Brunch Plus uygun fiyat garantisi ile kokteyl organizasyonlarında sizlere profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti sağlıyor. Kaliteli ürünleri, işinde uzman başarılı personelleri ile tüm özel aktiviteleriniz için size çok farklı sunumlarla eşsiz bir catering deneyimi yaşatıyor. Firma yetkilisi, ülkemizde yeni yeni keşfedilen ve bizden catering hizmeti aldıktan sonra oldukça memnun olan bir çok müşterimiz bulunuyor. Onların ihtiyaçlarını çok iyi analiz ederek sunduğumuz hizmetler kalite standartlarının çok üstünde yer alıyor bu sayede yüzlerce olumlu referansa sahibiz. Özellikle catering İstanbul şehrinde oldukça fazla talep gören bir hizmet bizim amacımız bunu Türkiye’nin her yerine sağlamak şeklinde açıklamada bulundu.

Catering İstanbul

Firma açılışlarından düğün organizasyonlarına kadar pek çok özel organizasyonda sıklıkla karşılaştığımız catering hizmetleri başta İstanbul olmak üzere bir çok şehirde artık ihtiyaç haline gelmiş durumda. Bir çok kurumsal catering firması bulunuyor hepsinin kendine özgü çalışma şekilleri ve menüsü bulunuyor bu aşamada catering ihtiyacı olan kurum yada bireylerin mutlaka bu catering firmalarını detaylı bir şekilde incelemesi ve referanslarına bakması gerekiyor.

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap