Bileklik Şeklinde Powerbank: NiftyX | Burak Karataşoğlu
Teknoloji

Bileklik Şeklinde Powerbank: NiftyX

niftyx-bileklik

Bileklik Şeklinde Powerbank: NiftyX

NiftyX, bileklik şeklinde şarj cihazı üreterek birçok akıllı telefon kullanıcısının imdadına yetişmeyi başardı. Indigogo üzerinden başlatılan bağış kampanyası büyük ilgi görüyor.

Günümüzde akıllı telefonlarımızın şarj ömrü, hepimizin yaşadığı sorunlardan biri. Hayatımızın büyük bir parçası olan akıllı telefonların şarjlarının çabuk bitmesi kullanıcıları zor durumda bırakabiliyor. Bir kaç yıl önce üretilmiş olan powerbank yani taşınabilir şarj cihazları sayesinde kullanıcılar bir nebze de olsa rahatlamıştı. Bu sefer de powerbanklerin büyüklüğü ve taşınma sorunları kullanıcıları rahatsız eder hale geldi. Artık büyük powerbanklerinizi atın bir kenara artık çok daha zarif ve kullanışlı NiftyX var.

NiftyX, Indiegogo üzerinde bağış toplamaya başladı hatta ürünlerini satışa bile sundu. NiftyX, bileklik şeklinde ki taşınabilir şarj cihazıyla imdadımıza yetişti. Ekstra bir kablo kullanmadan kolunuzdaki bilekliğe taktığınız telefonunuz rahatlıkla şarj oluyor. Android ve iOS uyumlu olarak bilekliğinizin ucunu seçip telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.

niftyx-powebank-bileklik

Paslanmaz çelik ve gerçek deri kullanılarak el işçiliği ile üretilen NiftyX Lifesaving Bracelet (NLB) bileklik şeklinde şarj aletlerinin fiyatı ise 18$. Üç farklı renk seçeneği ile müşterilerinin karşısına çıkan NiftyX, siyah, kahverengi ve kırmızı renklerini sunuyor. 19cm’de ince her bileğe uygun olarak üretilen NiftyX‘i ( Bileklik şeklinde şarj aleti) gelin videoda inceleyelim.

 

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

2 Yorum

Yorum Yap