Araç Takip Sistemi Ve Cihazı
Tanıtım

Araç Takip Sistemi Ve Cihazı

aromil-banner

Aromil araç takip sistemi internet aracılığı ile araçların dijital harita üzerinden takiplerinin yapılması, araçların bulunduğu adres tespiti ve araçların bekleme, durma, sürelerinin belirlenmesi için kullanılan bir sitemdir. Aromil Araç takip cihazı takıldıktan sonra bu sistem kurulmuş olmaktadır.
araç takip sistemi
Araçların geçmişe ait adres bilgileri, çalışma hareket ve durma gibi bilgileri araç takip sistemi kurulu, aromil araç takip cihazı olan araçlarda raporlama ile saklanmaktadır. Bu sistem navigasyon sitemine bir alternatif olmakla birlikte çok daha verimli bir sitemdir. Bilgi depolama sayesinde navigasyonun çok çok önüne geçmektedir. Aromil Araç takip sistemi kurulumu sağlandıktan sonra bilgisayar ekranından veya cep telefonunda takip edilebilir. 10 veya 25 sn zaman aralıkları ile konum bilgisi gönderme özelliğine sahip cihaz, hareketsizlikte uyku moduna geçerek araç tekrar hareket ettiğinde çalışma özelliğine sahip olabilmektedir. Bu sistem ile firmanızdaki filo kontrolü, operasyonel verimlilik, araç ve personel güvenliği, yakıt tasarrufu, araç bakım ve kullanım maliyetlerinde düşme ve en önemlisi müşteri memnuniyeti kazanılmaktadır. Araç takip sistemi ayrıca farklı araç modellerine uygun olup, hatta otomotiv sektöründe üretilen elektrikli veya farklı yakıt sistemi olan araçlarda da kullanılmaktadır.
Firmamız her geçen gün teknolojinin gelişmesine güvenle bakmakta ve takip etmektedir. Firmamız aromil araç takip sistemi kurulumu ve aromil araç takip cihazı takılmasını en kısa sürede tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef haline getirmiştir. Tüm sorularınız için her zaman sizinleyiz.
Kaynak: http://www.aromil.com

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap