Android Oyunlar Bilgisayarda Nasıl Oynanır? | Burak Karataşoğlu
Teknoloji

Android Oyunlar Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

e0c88029501f4712

Android oyunları ve uygulamaları bilgisayara nasıl yüklenir? Bilgisayarda Android uygulamaları nasıl çalıştırılır? Bilgisayar nasıl tablete dönüştürülür? Tüm sorularınızın yanıtı burada.

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Android oyunları ve Android uygulamalarını bilgisayara nasıl yükleyeceğinizi anlatacağım. Bilgisayarlarınızı android tablete dönüştürmek artık çok basit. Son zamanlarda akıllı telefonlar üzerinden oynanan oyunlar oldukça fazla ilgi görüyor. Hemen hemen bütün akıllı telefon kullanıcılarının cihazlarında bir mobil oyun mevcut. Tabi küçük ekrandan oynamaktan şikayetçi olan veya oyunların, şarjını çok fazla tükettiğini düşünen kullanıcılar, bu oyunları bilgisayar üzerinden oynamak istiyorlar.

Android-Oyunları-Bilgisayara-yukleme

Bilgisayara Android Uygulamalarını Nasıl Yüklerim?

Yapmanız gereken bilgisayarınıza BlueStacks adlı programı indirmek. BlueStacks’ı bilgisayarınıza indirin ve kurun. Kurulum biraz uzun sürecektir. Bu süre içinde kurulumun donduğunu falan düşünebilirsiniz. Merak etmeyin bilgisayarınız donmadı, program yavaş yükleniyor. Yükleme tamamlandıktan sonra zaten program kendiliğinden açılacaktır. Karşınıza android bir tablet ekranı gelecek. Artık tek yapmanız gereken PlayStore‘a girip istediğinizi indirmek olacak.

Android-Oyunları-Bilgisayara-yukle

Bu Konuyu Paylaş:

Yazar Hakkında

Burak Karatasoglu

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni, Eğitim Bilimleri Master Öğrencisi, Sosyal Medya Okuryazarlığı Eğitmeni, Oymakbaşı İzci Lideri

Yorum Yap